6 kvalitních setů ikonek pro váš web zdarma ke stažení

Téměř 700 ikon v metro stylu

Dnes jsme si pro Vás připravili kvalitní sety webových ikonek, které si můžete zdarma stáhnout a použít je pro nekomerční nebo osobní účely. Ikony by především měly uživatelům webu pomáhat v orientaci. Celkově webové ikony dodávají internetovým projektům větší šťávu a informace, které ikony mají poskytovat, či které mají doprovázet jsou pak pro Vašeho návštěvníka přehlednější a intuitivnější. Pokud tedy i Vy provozujete nějaký webový projekt, mohou se Vám tyto moderní sety ikonek pro Váš web hodit.

1. Set stylových ikonek sociálních sítí

Tento set obsahuje 21 moderních ikon všech známých sociálních sítí. V souboru jsou dostupné hned 4 rozměry a to 128×128, 64×64, 48×48 a 32×32 pixelů. Pokud tedy potřebujete své stránky obohatit o integraci různých sociálních sítí jako Facebook, Google +, Twitter, YouTube, Pinterest a další, neváhejte a stahujte do své sbírky. (zdroj: http://crazypixels.net/stylish-social-icon-set-for-free/)

Stylové ikony sociálních sítí

Stylové ikony sociálních sítí

Stahujte zde (259 kB)

2. 41 ikon sociálních sítí

Další set, který zde pro Vás máme, obsahuje 41 ikon sociálních sítí ve dvou velikostech (64×64 a 32×32 pixelů). Ikony jsou na průhledném pozadí v grafickém formátu PNG. (zdroj: http://www.premiumpixels.com/freebies/41-social-media-icons-png/)

41 kvalitních ikon sociálních sítí

41 kvalitních ikon sociálních sítí

 Stahujte zde (229 kB)

3. 10 fotografických ikon ve vysoké kvalitě

Tento set uvítají zejména fotografové a autoři různých webových stránek na fotografickou tématiku. Set obsahuje vysoce kvalitních ikon fotoaparátů, stativů či objektivů. Ikonky jsou na průhledném pozadí, v PNG a ve velikosti 256×256 pixelů. (zdroj: http://vandelaydesign.com/blog/icon-sets/photography/)

10 fotografických ikon ve vysokém rozlišení

10 fotografických ikon ve vysokém rozlišení

 Stahujte zde (272 kB)

Relevantní články