7 firem, kde nemůže Steven Sinofsky již nikdy pracovat

Pokud vám jméno Steven Sinofsky nic moc neříká, pak si dovolíme připomenout, že to byl v Microsoftu donedávna President of the Windows Division. A proč na něj dnes přišla řeč? Protože v rámci dalších otřesů na vedoucích pozicích byl tento „President of the Windows Division“ propuštěn.

Zajímavé je to i v rámci dodatku smlouvy (protože pracovat na nejvyšších místech, to dnes není jen tak a ani u Microsoftu to není snadné) – konkrétně Steven Sinofsky se musí v příštím životě vyhnout firmám Amazon, Apple, EMC, Google, Facebook, Oracle a VMware a to v libovolné formě spolupráce (dává to určitě z firemního hlediska smysl – jde o konkurenty Microsoftu v té či oné formě). Není ovšem třeba za Stevenem Sinofskym nijak přehnaně smutnit, protože si polepšil s odchodem o 8,5 milionu USD, což by mu mělo hledání další práce velmi usnadnit.

Vnucuje se tedy na závěr menší zamyšlení, že je nesmírně důležité, dobře rozvážit, na jakého koně se rozhodnete vsadit, protože se to může ukázat jako osudový vztah na celý život…

Zdroj: gizmodo

Relevantní články