Antivir Norton v betě a s podporou Windows 8.1

Antivir Norton v betě a s podporou Windows 8.1

Veřejná beta-verze jednoho z nejznámějších antivirových balíků jménem Norton je nově kompatibilní i s nejnovější verzí operačního systému Windows 8.1.

Abychom si nalili čistého vína, asi neexistuje nikdo, kdo by byl nadšený z toho, že má platit za bezpečnostní software. Pokud je to tedy i váš názor, pak jak je libo, existuje více než dost free variant velmi rozumné kvality.

I placený software podobného rázu ale může mít pár výhod. Typicky je to ucelenější a komplexnější sada funkcí, svižnější implementace novinek, technická podpora na telefonu i e-mailu a extrémně rychlé updaty na novou verzi, což jsou pro dobré fungování podobného software doslova kritické věci.

Existuje ovšem ještě třetí cesta, která nabízí výhody placené verze zdarma a ano, jde o bety programů. Pokud vám tedy vyhovovaly i předchozí bezpečnostní produkty firmy Symantec, dá se jistě očekávat i nyní, že vás uspokojí i verze poslední.

Symantec konkrétně uvedl veřejné bety těchto programů: Norton 360, Norton Internet Security a Norton AntiVirus, to vše k downloadu zadarmo (viz zdroj). Asi tou největší novinkou je u programů podpora Windows 8.1, to ale v žádném případě není jediná novinka: tak třeba enginy Norton Insight a SONAR jsou nyní opět efektivnější, programy by měly být i méně hardwarově náročné a i třeba prosté kopírování souborů zrychlilo. No a nesmíme určitě zapomenout ani na stabilnější Norton Identity Safe technologii a celkovou lepší funkcionalitu napříč všemi platformami.

Zdroj: Norton Beta Center

Relevantní články