Chcete v CRM pracovat i v off-line režimu? Je tu mobilní aplikace eWay-CRM 5.0

Poohlížíte se po šikovném CRM systému, ale odrazuje vás představa, že nebudete moct pracovat bez připojení k internetu? S novou verzí populárního eWay-CRM 5.0 od vývojářů z české softwarové společnosti eWay System s.r.o. vás off-line režim limitovat nebude. Nejnovější verze obsahuje množství nových funkcí a je k mání i pro zařízení s iOS.

CRM je integrováno v Outlooku a uživatel si může aktivovat klíčové moduly či naopak vypnout nepotřebné funkce a přizpůsobit si prostředí podle potřeby. Oproti desktopovému řešení jsou výhody mobilní aplikace zřejmé – často je mnohem pohodlnější vyřídit některé záležitosti na mobilním zařízení a nemuset přitom otevírat notebook.

Co přináší nejnovější verze eWay-CRM 5.0?

Na seznamu nejnovějších funkcí pro verzi 5.0 najdete nová pole „Další krok“, „Poslední aktivita“ a „Hodnota příležitosti“, nový náhled kontaktů, drag & drop dokumentu do e-mailu, konfigurátor funkcí pro nové instalace variant Free (jedná se o CRM zdarma) / Premium Trial, marketingové reakce jako deníky, jarní vzhled, podporu UltraHD monitorů a několik dalších zajímavých „featurek“.

Co se týče náhledových fotografií u kontaktů – přiřadíte-li si náhledy ke kontaktům, které jste si uložili do mobilního zařízení, CRM si je automaticky zobrazí.

Proč si český CRM rychle oblíbíte?

K největším výhodám CRM systému eWay-CRM patří zmíněná integrace do prostředí Outlooku, uživatelsky příjemné rozhraní a pokročilé možnosti nastavení. Pokud jste žádný systém dané kategorie doposud nepoužívali ze strachu ze složitého ovládání, budete nadšení. Díky vylepšenému vzhledu je práce naprosto intuitivní i bez předchozích zkušeností. Z karty položky dostanete přístup k navázaným příležitostem, projektům, kontaktům a společnostem – jediným kliknutím se dostanete ke všem projektům dané firmy a kontaktům, které s ní mají co dočinění.

Další zajímavé informace a novinky najdete v sekci CRM blog.


1 177× přečteno

Relevantní články

    None Found