Foodpanda group rozšiřuje své aktivity do České republiky

Food Panda

Foodpanda, on-line donáška jídla, je již dostupná i v České republice. V současnosti mohou čeští zákaznici učinit objednávku na webu foodpanda.cz po celé Praze. Na oficiálním českém webu FoodPanda.cz si tak můžete bez problémů vybrat jakékoliv oblíbené jídlo, které Vám doručí přímo domů.

Foodpanda v současnosti pokrývá trh s téměř 3 miliardami lidí v celkem 28 zemích na pěti kontinentech. V nejbližších měsících však společnost plánuje další strategickou expanzi. K expanzi se vyjádřil i Petr Varga, spoluzakladatel a generální ředitel foodpanda Czech republic .

„Jsme šťastní, že jsme dosáhli dalšího kroku pro rozvoj společnosti přímo na trhu v České republice. Věřím, že naše schopnost se rychle přizpůsobit novým trhům je jednou z největších konkurenčních výhod a jsem si jisti, že se tato skutečnost projeví i na českém trhu.“

V Brazílii, kde foodpanda funguje pod značkou hellfood, dnes oznámila, že přebírá plnou kontrolu nad místní společností MegaMenu. Společnost MegaMenu se orientovala především na trh v Rio de Janeiru v Brazílii, celkově druhé největší metropolitní oblasti. Celkově 200 restaurací a 4000 uživatelů MegaMenu tak přejdou pod správu hellfood.com.br.

Oficiální webové stránky FoodPanda – www.foodpanda.cz

Kromě společnosti MegaMenu hellfood získala před pár týdny jiného konkurenta, konkrétně společnost Jánamesa. Ralf Wenzel, spoluzakladatel a globální generální ředitel foodpanda se vyjádřil k situaci ve společnosti.

„Poslední týdny byly pro naši společnost velmi úspěšné. Poslední dvě akvizice na brazilském trhu jasně ukázaly, že naše společnost nemá absolutně žádný problém překonat místní konkurenci. Kromě toho jsme hrdí i na naši další expanzi v Evropě, konkrétně v České republice, kde se chceme také prosadit. Věříme, že brzy upevníme naše vedoucí postavení na globálním trhu v rozvozu jídel.

Relevantní články