Games-Career.com je nyní k dispozici i v Španělštině

Games Career

Španělská verze portálu s pracovní nabídkou, Games-Career.com je oficiálně spuštěna. Původní, německá platforma portálu zahájila svou činnost již v roce 2011. Později, konkrétne o rok později, tedy v roce 2012 byla spuštěna oficiální i anglická verze portálu. Vzhledem k tomu, že ve světě je opravdu velká poptávka po odborném, cizojazyčnem mluvícím personále, portál Games-Career právě umožňuje společnostem řešit tento problém, na kolik díky širokému dosahu portálu, mohou dané společnosti bez problémů najít žádané zaměstnance.

Cena za individuální pracovní nabídku činí oficiálně částku 95 eur (včetně DPH). Konkrétně takováhle pracovní nabídka zahrnuje možnost zobrazení poptávky, ať už v němčině, angličtině a nejnověji i španělštině a to bez dalších dodatečných nákladů za překlady a podobně. Dané nabídky jsou vždy zveřejněny po dobu osmi týdnů. Kromě toho si však mohou společnosti rezervovat v případě zájmu o častější zveřejňování pracovních nabídek a to konkrétně za paušální sazbu 395 eur měsíčně, která garantuje firmám během této doby přidávání neomezeného počtu pracovních inzerátů.

Generální ředitel Quink Netwoks a poskytovatel GamesCareer.com, Achim Quink vysvětlete důvody expanze na Španělský mluvící trh. „Vysoká nezaměstnanost ve všech španělsky mluvícich zemích je v současnosti velkým problémem, se kterým bojují i jiné státy Evropy, či světa. Doufáme, že právě Games-Career.com pomůže najít firmám vhodnou skupinu kandidátů, o kterou budou mít zájem. Kromě toho však vidíme i velký potenciál ve střednědobém horizontu u firem z Jižní Ameriky, které mohou výrazně pomoci nezaměstnaným uchazečům o práci, především tím ze Španělska, kde mají v současné době jeden z nejvýraznějších problémů s nezaměstnaností v Evropě „.

Relevantní články