Google Now zveřejnil aktualizace, které přinášejí více zábavy

Google Now

Společnost Google přidala půl tuctu nových cestovních a zábavných funkcí pro svůj osobní vyhledávač, službu Google Now. S nejnovějšími aktualizacemi se snaží společnost upoutat pozornost především u reálných spotřebitelů, konkrétně například sportovních fanoušků, kteří mají nejnovější možnost sledovat online sportovní zápasy.

Celkově nejpodstatnější změny v této aplikace je možnost pronajímat auta, objednávat si vstupenky na různé koncerty nebo sdílet různé události. Kromě toho aktualizace přinášejí uživatelům možnost sledovat konkrétní program v TV, či rádiu nebo zmíněnou možnost sledování online sportovních zápasů.

Google Now nyní disponuje i možností exportu potřebných informací ze všech služeb Googlu, díky čemuž může aplikace uživatelům přinést důležité informace v závislosti na čase a místě, kde se konkrétně nachází uživatel. I z toho důvodu si mohou cestovatelé bez problémů pronajmout auto, či hotel v konkrétním městě, kde právě jsou, objednat si vstupenku s potřebným kódem, který je možné bez jakéhokoliv problému použít přímo na místě akce.

Momentálně však společnost Google America se musí zabývat stížností ze strany uživatelů z celého světa, kteří si stěžují na nedostatečnou podporu od společnosti Google. Prozatím se společnost podle vyjádření plánuje zaměřit především na americký trh, který je pro Google prioritní. Google Now aktualizace je určena pro verze Android 4.1 +, aktualizovaná verze pro iOS se připravuje.

Relevantní články