Holandský startup Planspot.com jde do Silicon Valley

Nizozemská aplikace Planspot.com, která usnadňuje tvorbu kampaní na sociálních sítích, tiskových médiích nebo TV kanálech, byla zvolena nizozemským konzulátem v San Francisku na prezentaci investorům a předních společností v rámci amerického IT průmyslu.

Přestože Planspot plánuje vstoupit na trh až koncem tohoto roku, již nyní pociťuje velký zájem od různých mezinárodních společností a media partnerů. V Nizozemsku odkud společnost pochází, byl projekt vybrán jako jeden z nejslibnějších inovací tohoto roku. Významný úspěch svědčí i publikace v respektovaném nizozemském byznys časopise, Sprout.

Oficiální spuštění projektu již tuto podzim

V samotném Nizozemsku má už Planspot několik stovek mediálních partnerů, mezi které patří například společnost Vogue, Elle, či dokonce národní noviny. I přesto, že ještě projekt nebyl oficiálně spuštěn, klientela je jak se zdá významná i na celoevropské poměry.

Planspot.com umožňuje svým partnerem posílat propagační newsletter přímo do digitálního kalendáře společnosti, pro co největší zaujetí čtenářů. Kromě toho však aplikace podporuje i sociální sítě Twitter a Facebook, kde mohou všichni klienti společnosti spravovat jednoduše a rychle své mediální a marketingové kampaně. Platforma bude oficiálně uvedena na trh již tento podzim, konkrétní datum uvedení aplikace však společnost neuvedla. I přesto, že Planspot ještě není uveden na trhu, již nyní je o něj velký zájem i v společnosti největších IT firem světa, americkém Silicon Valley.

 

Zdroj: techcrunch.com

Relevantní články