Instapaper má nové webové rozhraní

Instapaper

Webová služba Instapaper se rozhodla osvěžit svůj interface. Připomínáme na úvod, že Instapaper je webová služba, která ukládá články pro pozdější čtení prostřednictvím webového browseru, Apple iOS, Android zařízení nebo Amazonu Kindle. Funguje to tak, že po (free) registraci uživatel může klepnout u článků na „Read Later“ a poté je mu to nabídnuto v minimalistickém rozhraní vhodném pro mobilní platformy. Služba byla založena v roce 2008 a již má na 2 miliony členů (stav z 2011).

Když Instapaper změnil po akvizici majitele, jeho noví vlastníci přísahali, že jej nenechají usnout na vavřínech, což je věc, která se jim určitě podařila a právě dnes máme možnost vidět první ovoce jejich snah.

Předně, Instapaper má nyní zcela nové a přepracované webové rozhraní (nebojte se, je pořád jednoduché). A je zřejmé, že si u něj autoři vypůjčili prvky z iOS i Androida.

Mimochodem, v řádu týdnů firma Betaworks (společnost, co Instapaper vlastní, stejně jako Digg), rovněž uvede i zbrusu nové mobilní aplikace, vylepší extenze browserů a přidá něco dalších zánovních funkcí.

Zdroj: engadget

Relevantní články