Inzerce

Magazín Webzoom.cz se stává stabilním českým magazínem v oblasti internetu, online marketingu a startupů. Máme pro Vás hned několik možností, jak oslovit tisíce čtenářů a internetových podnikatelů každý měsíc. Magazín Webzoom.cz funguje již 3. rokem a za tu dobu si vytvořil stabilní čtenářskou základnu. Náš magazín je tedy ideálním místem, kde můžete zpropagovat své produkty, služby či startupy a oslovit tak potenciální zákazníky. Níže si můžete prohlédnout jaké formy propagace můžete na Webzoom.cz využít.

PR články

Tiskové zprávy nebo chcete-li PR články patří mezi účinnou formu propagace služby či produktu. PR články Vašemu startupu můžeme na našem magazínu vytvořit přímo na míru. Vy si pouze objednáte PR článek, řeknete nám pár indícií, které by v článku měly zaznít a naši redaktoři a grafici se postarají o zbytek. Samozřejmě také nabízíme publikování již napsaného PR článku za zvýhodněnou cenu. Je na vás, jakou formu PR článku zvolíte. Po dohodě nemusí jít pouze o klasický PR článek, ale například i rozhovor či reportáž. Článek minimálně 1 den bude na hlavní stránce webu jako nejnovější článek. Magazín publikuje zhruba 3 články týdně, takže minimálně jeden týden bude Váš PR článek v 5 nejnovějších článcích. Díky naší rozshálé úvodní stránce bude však Váš PR článek vidět i několik týdnů po vydání. Možnou součástí zveřejnění PR článku je také bezplatná propagace na našem Twitter (600+ followers) a Facebook účtu (400+ fans).

 • Publikování PR článku – 500 Kč
  Napsaný článek máte připravený, zašlete nám jej na e-mail a my jej po dohodnutém termínu zveřejníme. Pokud nemáte k článku obrázky, tak součástí ceny je také jeden náhledový obrázek (příklad).
 • Napsání a publikování PR článku – 900 Kč
  Další možností je nechat si vytvořit PR článek přímo na míru. V tomto případě zadáme PR článek jednomu z našich redaktorů, který PR článek sepíše. Následuje samozřejmě schválení a dodatečné úpravy. Rozsah článku je přibližně 2 000 znaků.

contact_inzerce

Reklamní bannery

Klasické reklamní bannery je další známá forma propagace. Na webu nabízíme hned několik reklamních ploch na hlavní stránce a všech podstránkách – ty  si můžete prohlédnout na tomto speciálním náhledu webu. Níže se můžete podívat na základní ceny za 1 měsíc (lze samozřejmě domluvit zobrazení banneru po týdnech). V případě zájmu je možně dohodnout i speciální reklamní plochu – tzv. Fullbrand, při které je využito celé pozadí webu a hlavní banner Billboard. Content Square je nová reklamní plocha umístěna přímo v hlavičce každého článku. Dle našich statistik je to nejúspěšnější reklamní plocha.

 • Billboard – 970 x 90 px – 1 500 Kč / měsíc
 • Content Square – 300 x 300 px – 600 Kč / měsíc
 • Top Square – 250 x 250 px – 500 Kč / měsíc
 • Second Square – 250 x 250 px – 300 Kč / měsíc
 • Half Banner 1 – 234 x 60 px – 150 Kč / měsíc
 • Half Banner 2 – 234 x 60 px – 150 Kč / měsíc
 • Half Banner 3 – 234 x 60 px – 150 Kč / měsíc
 • Fullbrand – 3 200 Kč / měsíc (v ceně je grafická příprava návrhu na míru, pozadí a hlavička celého webu je ve Vašem brandu)

contact_inzerce

Jak početnou cílovou skupinu oslovíte?

Čtenáři Webzoom.cz jsou většinou ze 68 % muži. Většinou ti, kteří podnikají na internetu, vlastní internetové projekty nebo online eshopy. Čtenáři webu jsou také webdesigneři a vývojaři webových aplikací. Měsíční návštěvnost se pohybuje kolem 8 000 unikátních přístupů. Denní návštěvnost pak okolo 250 – 300 unikátů.

Pin It