Jak na posílání velkých balíků do zahraničí?

Začali jste s prodejem zboží, které má nestandardní rozměry? Anebo jen potřebujete jednorázově poslat nadměrnou zásilku a nevíte, jak na to? Nemějte strach z vysokých cen za dopravu ani z dlouhé doby doručení – služba BalikServis.cz umožňuje zasílání balíků za velmi výhodných podmínek, a to bez ohledu na to, kde se zrovna nacházíte. Službu můžete využít i v případě, že si právě užíváte dovolenou na Bali.

Proč si vybrat Balík Servis?

Vhodně zvolený dopravce příznivě ovlivní vaše podnikání. Ale platí to i naopak – nespolehlivá, pomalá a příliš drahá firma vašemu byznysu spíše uškodí. Nenechávejte své zákazníky čekat a postarejte se o to, aby měli zboží doručené v dohodnutý termín. Balík Servis nabízí rychlou, cenově dostupnou a bezpečnou dopravu zásilek. Navíc umožňuje poslat balík do zahraničí z libovolného místa.

Balík Servis zajišťuje dopravu do všech zemí v Evropě, a to včetně Turecka. Ceník služeb příjemně překvapí každého, kdo balíky rozesílá pravidelně, ovšem nikoliv v takovém množství, za které lze u dopravců dosáhnout na speciální podmínky.

Woman receiving a package

Posílání balíků krok po kroku

Jak poslat velký balík? Objednávka přepravy vás mile překvapí jednoduchostí. Celý proces spočívá ve vyplnění několik základních údajů o zásilce, uvedení adres a platbě. Vzhledem k tomu, že úhrada probíhá kartou, není zapotřebí, aby se zákazník nacházel na místě vyzvednutí zásilky.

pallet with cardboard boxes

Jak velkou zásilku můžete poslat?

A teď to podstatné. Jak Balík Servis definuje nadměrnou zásilku? Bez problémů můžete poslat zboží na paletách o celkové hmotnosti do 700 Kg. Kusové zásilky jsou limitovány rozměry 2x2x3 m.

Nechcete-li zbytečně ztrácet čas s nespolehlivými dopravci, pak vám bude přeprava nadměrných zásilek se službou BalikServis.cz vyhovovat. Vše vyřídíte z pohodlí domova, kanceláře nebo pláže na Bali. A o víc se už nestaráte!

Relevantní články