Jak úspěšně provozovat e-shop? Získejte 99 cenných tipů!

Provozovat v dnešním silně konkurenčním prostředí e-shop není nic jednoduchého. Hlavně pak pro toho, kdo nemá dostatek zkušeností a znalostí. Neznamená to ale, že byste svůj sen založit si internetový obchod (nebo dokonce ukončit provoz toho současného – nevýdělečného) měli vzdát.

Jsou lidé, kteří v tomto směru začali od nuly, museli si všechno dělat úplně sami a zkušenosti získávali metodou pokusu a omylu. A přesto dnes provozují úspěšný e-shop a spoustě ostatních pomáhají s rozvojem jejich byznysu. K takovým lidem patří i specialistka na e-shopy Petra Mikulášková.

Odbornice na e-shopy vám pomůže k úspěchu

eshop kniha petra mikulaskovaPetra Mikulášková provozuje vlastní e-shop s českou kosmetikou Palelo.cz, poskytuje odborné konzultace ostatním provozovatelům internetových obchodů a řadu e-shopů také spr
avuje.

Léta své praxe zúročila také při psaní knihy Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod. Vyšla v květnu 2012 a do června letošního roku se prodalo na 2235 kusů.

Nedávno spatřila světlo světa její horká novinka – praktický průvodce 99 TIPŮ PRO E-SHOPY, který pomůže úplným začátečníkům i pokročilejším majitelům e-shopů.

Rady zkušené specialistky

Jedná se o e-book a názorného videoprůvodce, který obsahuje spoustu užitečných rad vycházejících z Petřiných zkušeností. Na reálných situacích ukazuje řešení konkrétních problémů. Dotýká se tak nejen oblasti práva a otázek, jak provozovat obchod v souladu se zákonem, ale i praktických záležitostí, jako je sledování konverzí, chování zákazníků na stránkách e-shopu a jejich zájmů pomocí nástroje Google Analytics a mnoho dalšího. Tipy jsou podávány formou krátkých názorných videí, která vám práci po technické stránce výrazně ulehčí.

Díky této publikaci se čtenáři dozvědí nejen to, jak šířit povědomí o svém e-shopu, vybudovat silnou a známou značku a jak získat nové a věrné zákazníky, ale i to, jak si v mnoha situacích pomohou sami a přitom vhodně skloubí práci na provozu e-shopu se spokojeným osobním životem.

Nemůžete ztratit, jen získat

Průvodce 99 TIPŮ PRO E-SHOPY si již pořídily stovky provozovatelů e-shopů, od kterých Petra Mikulášková dostává velmi kladné ohlasy. „Je to jedna z těch knih, kterou čtete a zapisujete si nové nápady a praktické tipy. Čtivá a přímo k věci. Doporučuji. Ať se prodeje hýbou!,“ pochvaluje si jeden z nich – Adam Durčák, majitel úspěšného e-shopu Růžový slon.

ebook-99-vyhody-2

Titul je možné zakoupit v několika formách – buď jako samostatný dokument PDF, jako zajímavého videoprůvodce nebo kombinaci obojího. K videoprůvodci a balíčku s e-bookem a videoprůvodcem pak zákazníci ještě zdarma dostanou bonus v podobě praktických rádců „33 tipů pro získávání odkazů“, „33 tipů pro e-mail marketing“, „33 tipů pro e-shopy 2“, „Osobní checklist“, a k tomu hodinovou konzultaci s Petrou po Skypu.

E-book, videoprůvodce nebo kompletní balík s bonusy zakoupíte na www.99tipu.cz. Samotný e-book získáte za 499 Kč a kompletní balíček za zvýhodněnou cenu 849 Kč. Navíc máte garanci vrácení peněz do 30 dnů od zakoupení v případě, že nebudete spokojeni. Pořízením průvodce tak nemůžete ztratit, jen získat!

Relevantní články