O nás

Webzoom.cz

Internetový projekt Webzoom.cz je nezávislým online magazínem, který informuje své čtenáře o aktuálním dění na českém a zahraničním internetu, o zajímavých startupech a nových trendech, o nichž se na internetu mluví. Na Webzoom.cz také najdete různé tutoriály, návody nebo případové studie přímo z praxe, jenž se zabývají vývojem, použitelností a konverzemi webových stránek.

Podporujeme startupy a zajímavé projekty

Vlastníte nějaký zajímavý projekt či startup? Myslíte, že bychom o něm měli napsat a zveřejnit o něm článek u nás webu? Napište nám na adresu info@webzoom.cz. Jsme pro jakoukoliv spolupráci.

Baví Vás některý z oborů, o kterém píšeme? Přidejte se k nám

Budeme rádi, když se naše redaktorské řady rozšíří o další zajímavé lidi, které baví obory, o kterých píšeme. Myslíte-li si, že byste i Vy měli na Webzoom.cz přispívat svými články, není nic jednoduššího, než se nám ozvat na náš redakční e-mail info@webzoom.cz, napsat pár vět o sobě, a přidat se k nám. Vzhledem k tomu, že Webzoom.cz je mladým magazínem, nemůžeme nabídnout velké honoráře, nicméně zadarmo u nás psát také nebudete.

Webzoom.cz - novinky na internetu

Redakce

Adam Bělunek  zobrazit články autora
Jana Maxová  zobrazit články autora
David Hampl  zobrazit články autora
Petr Hájek  zobrazit články autora
Michal Kroča  zobrazit články autora
Pavel Forst  zobrazit články autora
Jakub Staňo  zobrazit články autora
Vladislav Musílek  zobrazit články autora
Vendelín Brázda  zobrazit články autora

Kontaktujte nás

Máte nějaký dotaz, připomínky či návrh na vylepšení magazínu Webzoom.cz? Nebo nás chcete kontaktovat z jakéhokoliv jiného důvodu? Napište nám info@webzoom.cz.

Pin It