Polský startup od společnosti Betegy prý dokáže předvídat výsledky zápasů

Betegy dokáže předpovídat výsledky zápasů

Polská společnost Betegy představila opravdu zajímavou aplikaci, která prý dokáže s téměř 80% přesností předpovědět výsledek zápasu.

Určitě to nejeden z nás zná, tipování zápasů častokrát končí neúspěchem a tím pádem i ztrátou penězi za vklad, které by se často krát daly použít pro jiné účely. Internetem proto často kolují stránky se zaměřením na sázení, které Vám garantují díky svým tipům finanční výnos. Takové tipy jsou však velmi drahé a na více častokrát i špatné. Právě proto se zdá, že Varšavský technologický startup Betegy díky svému algoritmu může být konečně tím správným řešením pro vášnivé sázkaři, tedy alespoň podle výrobce této aplikace.

Aplikace funguje na principu předvídání výsledků, konkrétně daný vzorec této „pomůcky“ bere v úvahu množství faktorů, mezi, kterými patří například předpovídání počasí. Momentálně tato aplikace sdružuje celkem 21 fotbalových lig světa a stále svou aktivitu rozšiřuje. Momentálně podle výrobců, dokáže aplikace předpovídat zápasy s cca 80% úspěšností, dokonce při zápasech britské Priemer League až na téměř 90% a to je co už říct. Podle společnosti Betegy, aplikace rozšíří své předpověditelné funkce i o jiné sporty, jako například tenis. Jak se zdá nadšenci sázení se mohou opravdu těšit.

Relevantní články