Preklad.com: cenová nabídka překladů během několika vteřin

Překladatelská a tlumočnická agentura Translata spustila nový projekt Preklad.com, který Váš dokument zanalyzuje a v průběhu několika vteřin získáte cenovou nabídku a datum odevzdání překladu. Pro zvýšení pohodlí je možné objednávku překladu uhradit prostřednictvím internetového bankovnictví.

Překladatelství je oblast, která je technologiemi zasahována pomaleji, ale postupně i překlady si získávájí na trhu své místo. Portál Preklad.com byl vyvinut pro vlastní potřeby za účelem zvýšení komfortu klientů při komunikaci s agenturou.

Díky online analýze se zákazník ihned dozví, kolik za překlad zaplatí a kdy může počítat s dodáním v závislosti na rozsahu zakázky.

Porovnání procesů Preklad.com vs. překladatelské agentury

Preklad.cz (cca 5 minut)  Překladatelská agentura (více jak 1 hodina)
#8211; volba zdrojového a cílového jazyka - kontaktování agentury předem #8211; uploud souboru/dokumentu - nacenění překladu v agentuře
#8211; analýza dokumentu - zpětné kontaktování zákazníka #8211; cenová nabídka překladu a datum dokončení - potvrzení překladu a cenové nabídky
#8211; úhrada překladu - vystavení zálohové faktury v agentuře - platba za překlad

Translata spolupracuje se specialisty ze všech oblastí. Prostřednictvím Preklad.com dokáže zajistit kvalitní a rychlé překlady ze všech oblastí jako technické texty, ekonomické texty či právnické texty.

Relevantní články