Pronájem eshopu – nejlepší volba, jak začít podnikat

Elektronika a výpočetní technika, parfémy, ale stejně tak i oblečení. To patří do skupiny zboží, o které je v eshopech největší zájem. Není proto divu, že většina lidí touží po tom začít v této oblasti aktivně podnikat. Pojďme se společně podívat na několik výhod, proč je lepší pronájem eshopu, než vlastní řešení. Stejně tak se seznámíme i s tím, na co byste měli při výběru správného systému hledět.

Cena rozhoduje

U začínajících podnikatelů je určitě cena tím nejdůležitějším faktorem. Je třeba brát v potaz, že zatímco vývoj vlastního systému může vyjít na desítky i stovky tisíc, pronájem vyjde na desítky až stovky korun měsíčně. Tím se samozřejmě výrazně snižují náklady jak pro vstup do tohoto odvětví, tak i pro celkový provoz. Ideální je samozřejmě situace, kdy platíte pouze za ty moduly a součásti, které skutečně využijete.

Pravidelná aktualizace

Dalším důležitým faktem je i celková aktuálnost, robustnost a bezpečnost systému. U eshopu na míru budete neustále nuceni najímat si programátory, aby vše aktualizoval dle samotného vývoje. Naproti tomu pronajímaná řešení mají pravidelné aktualizace již zahrnuty v ceně a tak jako uživatelé máte jistotu neustále moderního systému.

Dostupnost funkcí

I ty bývají u pronájmu mnohem dostupnější, což přináší řadu výhod v jednoduché správě či efektivní propagaci. Mezi ty hlavní by mělo patřit:

 • Jednoduchá správa objednávek
 • Jednoduchá správa zboží a skladových zásob
 • Napojení na vyhledávače Heureka a Zboží
 • Možnost napojení na účetnictví a fakturační systém
 • Možnost napojení na dodavatele

Výběr z mnoha grafických možností

To, že design prodává, rozhodně není žádná novinka. Dnešní nabízené pronájmy umožní vybrat si hned z několika grafických variant, které je logicky možné i jakkoliv přizpůsobit přímo na míru. A jelikož nabízíme tvorbu web stránek, mohou být po grafické stránce dané eshopy skutečným skvostem, který zajistí výrazné konverze a tedy i budoucí vysoké zisky.

Relevantní články

 • natalievandova

  dobrý den
  co se tyce faktur tak vam doporucuji toto https://imboss.cz/
  dost mi to ulehcilo praci a uziva to i qr ody coz se dnes hodi