10 moderních WordPress šablon zdarma pro rok 2015


WordPress je oblíbeným redakčním systémem používaným po celém světě. I na Webzoom.cz jsou články s představením kvalitních WordPress šablon zdarma velmi populárními. Pokud vám unikli naše předchozí galerie, můžete tak napravit zde a získat pro své projekty/blogy/stránky kvalitní šablony zdarma.

Některé z předchozích šablon však mohou být již zastaralé, proto jsme si dnes pro vás nachystali zbrusu nové šablony. Tentokrát jsme se zaměřili na čistá a minimalistická témata pro váš WordPress. Následující šablony jsou tak vhodné pro internetové agentury, grafická portfolia, blogy a firemní stránky. Všechny spojuje moderní flat design a minimalismus. Pojďme tedy na ně.

1. Sparkling

Ideální šablona pro blog, jenž obsahuje mnoho navržených podstránek. Mimo jiné poutavě zpracovanou galerii.

1

LIVE DEMO / STÁHNOUT ŠABLONU

2. Zerif Life

Špičkově hodnocená šablona zdarma Zerif Life je ideální šablonou pro vaše firemní stránky. Moderní one-page web, jenž obsahuje všechno. Akční tlačítka, nabídku služeb, zkušenosti a další. Podívejte se sami.

2

LIVE DEMO / STÁHNOUT ŠABLONU

3. Esteem

Minimalistická šablona, která nevyužívá celou obrazovku, ale pouze klasický grid systém. Vhodná pro osobní blog nebo prezentaci nějaké menší firmy či produktu.

3

LIVE DEMO / STÁHNOUT ŠABLONU

4. Ample

Další minimalistcká moderní šablona. Využívá jemné písmo a výrazné hlavní široké obrázky. Přirovnali bychom jí k takovému apple stylu. To možná nebude náhoda – jak už název napovídá.

4

LIVE DEMO / STÁHNOUT ŠABLONU

5. StanleyWP

Tato šablona je ušitá přesně na míru pro grafické portfolio. Jste grafik nebo webdesigner a potřebujete rychlé a hezké portfolio? Šablona Stanley by pro vás mohla být dobrá volba.

5

LIVE DEMO / STÁHNOUT ŠABLONU

6. Flat Theme

Jak už název napovídá, půjde o šablonu v tzv. flat designu. Opět se jedná o moderní šablonu, které je použitelná pro prezentaci firmy nebo startupu. Obsahuje také velké množství nadesignovaných podstránek a v samotné administraci WordPress umožňuje mnohá nastavení a přizpůsobení.

6

LIVE DEMO / STÁHNOUT ŠABLONU

7. Metro Creative X

Zatím jsme měli samé světlé šablony, tak pojďme si představit jednu tmavou. Šablona Metro Creative X zaujme precizním designem a poutavou barevností. Šablonu bychom doporučili pro nějaký zajímavý blog.

7

LIVE DEMO / STÁHNOUT ŠABLONU

8. Ward

Minimalistická šablon pro blog nebo nějakou jednoduchou prezentaci.

8

LIVE DEMO / STÁHNOUT ŠABLONU

9. Melissa

Abychom také potěšili fotografy a jejich nová portfolia, máme zde šablonu Melissa. Ideální pro fotografické portfolio

9

LIVE DEMO / STÁHNOUT ŠABLONU

10. Hueman

Ta nejlepší nakonec. Precizní magazínová šablona Hueman pro WordPress zdarma je ideální šablonou pro nějaký rozsáhlejší blog nebo internetový magazín.

10

LIVE DEMO / STÁHNOUT ŠABLONU

Věříme, že se vám náš výběr líbil a některou z výše představených šablon zdarma využijete i pro svůj web, startup či portfolio. Pokud jste nevybrali zde, nezapomeňte, že desítky dalších pečlivě vybraných šablon naleznete na Webzoom zde.

Líbil se Vám tento článek? Můžete jej sdílet přes sociální sítě...

Pin It

Relevantní články


  • Dobrý den,

    nabízím svojí vlastní šablonu pro WordPress také zdarma. Je dělaná (kvůli SEO) jako super-rychlá… Můžete si ji stáhnout z mého blogu ZDE: http://www.danielnytra.cz/wordpress-sablona-zdarma/

    P.S.: Přikládám měření pomocí Pingdom: 99/100 na reálném webu, kde je aktivních 35 pluginů (včetně WooCommerce)