10 moderních WordPress šablon zdarma pro rok 2015

WordPress je oblíbeným redakčním systémem používaným po celém světě. I na Webzoom.cz jsou články s představením kvalitních WordPress šablon zdarma velmi populárními. Pokud vám unikli naše předchozí galerie, můžete tak napravit zde a získat pro své projekty/blogy/stránky kvalitní šablony zdarma.

Některé z předchozích šablon však mohou být již zastaralé, proto jsme si dnes pro vás nachystali zbrusu nové šablony. Tentokrát jsme se zaměřili na čistá a minimalistická témata pro váš WordPress. Následující šablony jsou tak vhodné pro internetové agentury, grafická portfolia, blogy a firemní stránky. Všechny spojuje moderní flat design a minimalismus. Pojďme tedy na ně.

1. Sparkling

Ideální šablona pro blog, jenž obsahuje mnoho navržených podstránek. Mimo jiné poutavě zpracovanou galerii.

1

LIVE DEMO / STÁHNOUT ŠABLONU

2. Zerif Life

Špičkově hodnocená šablona zdarma Zerif Life je ideální šablonou pro vaše firemní stránky. Moderní one-page web, jenž obsahuje všechno. Akční tlačítka, nabídku služeb, zkušenosti a další. Podívejte se sami.

2

LIVE DEMO / STÁHNOUT ŠABLONU

3. Esteem

Minimalistická šablona, která nevyužívá celou obrazovku, ale pouze klasický grid systém. Vhodná pro osobní blog nebo prezentaci nějaké menší firmy či produktu.

3

LIVE DEMO / STÁHNOUT ŠABLONU

4. Ample

Další minimalistcká moderní šablona. Využívá jemné písmo a výrazné hlavní široké obrázky. Přirovnali bychom jí k takovému apple stylu. To možná nebude náhoda – jak už název napovídá.

4

LIVE DEMO / STÁHNOUT ŠABLONU

5. StanleyWP

Tato šablona je ušitá přesně na míru pro grafické portfolio. Jste grafik nebo webdesigner a potřebujete rychlé a hezké portfolio? Šablona Stanley by pro vás mohla být dobrá volba.

5

LIVE DEMO / STÁHNOUT ŠABLONU

6. Flat Theme

Jak už název napovídá, půjde o šablonu v tzv. flat designu. Opět se jedná o moderní šablonu, které je použitelná pro prezentaci firmy nebo startupu. Obsahuje také velké množství nadesignovaných podstránek a v samotné administraci WordPress umožňuje mnohá nastavení a přizpůsobení.

6

LIVE DEMO / STÁHNOUT ŠABLONU

7. Metro Creative X

Zatím jsme měli samé světlé šablony, tak pojďme si představit jednu tmavou. Šablona Metro Creative X zaujme precizním designem a poutavou barevností. Šablonu bychom doporučili pro nějaký zajímavý blog.

7

LIVE DEMO / STÁHNOUT ŠABLONU

8. Ward

Minimalistická šablon pro blog nebo nějakou jednoduchou prezentaci.

8

LIVE DEMO / STÁHNOUT ŠABLONU

9. Melissa

Abychom také potěšili fotografy a jejich nová portfolia, máme zde šablonu Melissa. Ideální pro fotografické portfolio

9

LIVE DEMO / STÁHNOUT ŠABLONU

10. Hueman

Ta nejlepší nakonec. Precizní magazínová šablona Hueman pro WordPress zdarma je ideální šablonou pro nějaký rozsáhlejší blog nebo internetový magazín.

10

LIVE DEMO / STÁHNOUT ŠABLONU

Věříme, že se vám náš výběr líbil a některou z výše představených šablon zdarma využijete i pro svůj web, startup či portfolio. Pokud jste nevybrali zde, nezapomeňte, že desítky dalších pečlivě vybraných šablon naleznete na Webzoom zde.

Relevantní články

  • Dobrý den,

    nabízím svojí vlastní šablonu pro WordPress také zdarma. Je dělaná (kvůli SEO) jako super-rychlá… Můžete si ji stáhnout z mého blogu ZDE: http://www.danielnytra.cz/wordpress-sablona-zdarma/

    P.S.: Přikládám měření pomocí Pingdom: 99/100 na reálném webu, kde je aktivních 35 pluginů (včetně WooCommerce)