Služba FIRMO.CZ – snadno dostupné informace o vašich partnerech

Pokud podnikáte a chcete se spojit s další firmou či samostatným podnikatelem, měli byste si určitě vzpomenout na známé pořekadlo: Důvěřuj, ale prověřuj! Pokud budete s někým navazovat spolupráci, svěřujete mu tím své finance a co víc – vlastní budoucnost. Je tedy na místě si o druhých zjistit co možná nejvíce informací a získat jistotu, zda se jedná o seriózního partnera či nikoliv. Skvělým pomocníkem je pro tyto případy unikátní online nástroj FIRMO.CZ. Jak pomůže i vám?

Aktualizováno i každou hodinu

FIRMO.CZ je online nástroj, který byl stvořen za účelem pomoci a současně i zpřehlednění českého podnikatelského prostřední. Stal se z něho cenný pomocník, který vnáší do obchodního prostředí jasné informace a pomáhá tak všem osobám, aby konečně zjistili, s kým mají tu čest a zda se pro obchod s danou osobou či firmou rozhodnout či nikoliv. FIRMO.CZ funguje jako rejstřík firem a osob působících na území České republiky a současně jako databáze všech důležitých informací o těchto subjektech.

nahledovy

Stačí do systému zadat jméno osoby či firmy, případně IČ a ihned se vám zobrazí údaje z obchodního i insolvenčního rejstříku, ze seznamu dlužníků, registru živnostenského podnikání, sbírky listin a dalších důležitých veřejně přístupných seznamů. Už tedy nikde nemusíte složitě hledat, vše důležité máte díky FIRMO.CZ přehledně zobrazeno na jednom místě. Data jsou pravidelně aktualizována, z insolvenčního rejstříku dokonce každou hodinu.

01

Detailní finanční ukazatele

Na FIRMO.CZ je možné vyhledávat zdarma, dostupná je ale i mnohem obsáhlejší placená verze. V této podobě nabízí systém ještě více detailnějších informací o dané firmě. V placené verzi jsou dostupné přehledné grafy, které se věnují různým finančním ukazatelům, systém podá informace i o dotacích EU a umožňuje dokonce i sledování vazeb na další subjekty. Na FIRMO.CZ je možné i sledování vybraných subjektů, vše je samozřejmě 100% diskrétní.

Relevantní články

 • Ladislav Strnad

  Díval jsem se na odkaz, je to celkem dobře propracované. Ale platit za to nechci. Pomocí portálů státní správy, počínaje např.: http://wwwinfo.mfcr.cz/ares/ares.html.cz najdu vše potřebné zadarmo. Chce to jen trochu času a přemýšlení.

  • Webzoom.cz

   Dobry den, Ladislave, dekujeme za nazor. Firmo.cz vsak nabizi i dalsi vyhody oproti bezne dostupnym nastrojum. Myslime, ze nektere z firem tyto udaje vyuziji, zejmena pak v rizkovych oblastech podnikani. Za redakci Webzoom.cz, Petr.

   • Ladislav Strnad

    Budiž, já jsem Váš portál pochválil, nic proti. Ale dokážu si potřebné informace sehnat z docela veřejně přístupných zdrojů. U vás je to ovšem pohodlnější. Držím Vám palce. L.Strnad.