Textemo – Nový český překladatelský startup projekt

Minulý měsíc na českém trhu přibyl nový startup projekt, který se profesionálně věnuje překladatelským službám. Textemo smart translation, jak zní oficiální název tohoto projektu je momentálně dostupný pro všechny české zákazníky, kteří hledají překladatelské služby pro své projekty různého charakteru, včetně webových projektů, či návodů. V současnosti je Textemo dostupné pro překlady do anglického, německého, polského, španělského, ruského a slovenského jazyka.

Tvůrci projektu Marek Haas, Robin Holešinský a Jiří Valoušek svým zákazníkům garantují překlad až 87 % objednávek do 6 hodin. Samotné překlady jsou vhodné pro firmy, ale i běžné zákazníky, kteří hledají kvalitní překladatelské služby za příznivé ceny. Textemo smart translation v současnosti podporuje hned několik platebních metod, které mohou klienti využít, konkrétně například paypal, bankovní převod nebo i platbu pomocí kreditní karty. Cena překladu je individuální pro každý konkrétní jazyk a to od 190 CZK za překlad strany do SK jazyku až po cenu 280 CZK za překlad do ruské mutace textu. Kromě překladu českých textů do zmíněných jazyků, Textemo nabízí svým klientům i možnost využít překladatelské služby z cizího do českého jazyku.

To, že všechny překlady, které společnost obdrží od svých klientů vyhotoví na české a slovenské poměry v rekordně krátkém čase, vděčí tomu, že je projekt postaven na tzv. “crowdsourcingu“, který funguje na principu sdružování stovek překladatelů, který následně překládají projekty, které jim společnost Textemo zašle. Spolupráce funguje během celého roku, včetně státních svátků a víkendů. Z tohoto důvodu mohou klienti Textama využít překladatelské služby během celého roku. V blízké budoucnosti mimo jiné společnost plánuje rozšířit své překladatelské služby o několik dalších cizích jazyků, včetně čínštiny, italštiny, či maďarštiny.

zdroj:textemo.com

Relevantní články