TOP asijské startupy, které letos přišly na trh

V dnešním článku nebo spíše recenzi se podíváme blíže na několik zajímavých tech startupů, které letos přinesly některé asijské společnosti s tímto zaměřením.

Zomato / Indie

Zomato je Indický startup sloužící k prozkoumání místních (Indických) restaurací. V momentální době probíhá tvorba na nové verzi, která přinese uživatelům více zajímavých funkcí s podporou sdílení na sociálních sítích.

Nusatrip / Indonésie

Tento indonéský startup přišel na trh v březnu tohoto roku. Nusatrip nabízí jako první indonéská online aplikace možnost rezervování letu po celém světě, protože kromě domácích leteckých společností zahrnuje také podporu těch mezinárodních.

Ctaare / Austrálie, Indie

Tento mezinárodní startup projekt je zaměřen na online nabídku butiků exkluzivních indických návrháře. Aplikace má podporu v několika světových jazycích, díky čemuž ji mohou bez problémů využívat zákaznici po celém světě. Konkrétně nabízí i možnost online nákupu daných produktů.

ShopForSocial / Singapur

ShopForSocial je podobně jako předcházející aplikace zaměřený na online obchod. Tento startup však obsahuje také funkce, kde mohou zákazníci prodávat své výrobky ve prospěch druhých. Momentálně aplikace podporuje celkem pět singapurských sociálních podniků s tímto zaměřením.

Shoppe / Vietnam

Tahle vietnamské mobilní aplikace umožňuje uživatelům nakupovat různé druhy kuponů z některých místních obchodů. Aplikace mimo jiné před několika měsíci vyhrála soutěž Startup Weekend Hanoi.

Relevantní články