Twitter začal aktualizovat profily do nového designu

Sociální síť Twitter

Sociální síť Twitter bude opět o další krůček podobný svým konkurentům Google+ a Facebooku. Včera totiž začala aktualizace profilů, která výrazně jejich vzhled mění. Přitom před pár měsíci Twitter vzhled profilů redesignoval, kdy přesunul profilovou fotku a hlavní box do levého sidebaru.

Nový vzhled je daleko razantnější a svůj Twitter účet s touto změnou budete muset výrazněji upravit. Novinkou je větší profilová fotka ve velikosti 210×210 pixelů a i hlavní širokoúhlá fotka, která je roztažena na celou šířku stránky podobně jako na Google+.

Sladěný design

Uživatelská nastavení vzhledu se pravděpodobně ještě více přizpůsobí a sladí s Vašim celkovým designem (nastavení barevnosti odkazů, textů a různých boxů). Ještě nevíme, jak půjde pracovat s pozadím. Ve starším vzhledu mnoho firem do pozadí vkládalo nějaký svůj brand. Pravděpodobně by tato možnost měla být zachována, nicméně staré pozadí budete muset zřejmě lehce upravit.

Náhled profilu v novém designu na Twitteru

Náhled profilu v novém designu na Twitteru

Náhledy již redesignovaných profilů

Twitter zatím nový vzhled nepustil na všechny profily. U některých větších Twitter účtů jsme nový vzhled již našli. Z českých účtů je to například H1.cz, u které jde příkladně vidět, že nová profilovka i fotka do pozadí musí přijít co nevidět.

Relevantní články