Úniková hra Jihlava od Unikneme.cz

Úniková hra Disident - Unikneme.cz

Pokud patříte mezi fanoušky počítačových her, jistě jste již někdy slyšeli o reálných únikových hrách. Takzvané escape games se objevily poprvé před 6 lety v Japonsku, kde sklízely velký úspěch. Netrvalo dlouho a únikové hry se dostaly i do dalších zemí a nyní se staly fenoménem i v České republice.

Koncept únikových her vychází z her počítačových s tím, že se jedná opravdu o reálný únik z uzavřené místnosti. Vy jste uvězněni na 60 minut v tématické místnosti a pomocí řešení hádanek či dešifrování kódů se postupně dostáváte dál až k finálnímu úniku z místnosti.

V České republice nyní můžete navštívit více jak 50 únikových místností. Únikové hry jsou oblíbené zejména v Praze, ale postupně se dostávají i do dalších a menších měst. Zatím jediným nepolíbeným krajem s únikovými hrami byl Kraj Vysočina a konkrétně jeho krajské město Jihlava.
Úniková hra Jihlava - Unikneme.cz

Úniková hra Jihlava – Unikneme.cz

Úniková hra Jihlava

Toho se chystá využít skupina Unikneme.cz, která v Jihlavě chystá hned 3 únikové místnosti. „Vzhledem k tomu, že jsme zatím ve fázi testování, ještě nějaký čas potrvá, než hry zpřístupníme veřejnosti, vychytáváme linearitu a zkoušíme i různé verze obtížností. Chceme, aby naše hry byly různě obtížné, ale zároveň tak, aby byly pro většinu týmů dohratelné,“ dodává člen týmu Unikneme.cz Michal Tausch. Tým Unikneme.cz si vymýšlí své hry sám a již nyní na sociálních sítích prozradil, jaké hry budou moci zájemci vyzkoušet.

Úniková hra Hodina smrti

V této únikové hře se probudíte v temném sklepě duševně narušeného nelítostného sériového vraha. Mezitím co vás bude provázet strach, úzkost a napětí, budete muset ovládnout své emoce a vyhnout se dost jistě smrti. Čas je neúprosný a vašich zřejmě posledních 60 minut života právě začíná. Vyřešte sérii logických úkolů, hlavolamů a šifer díky indiciím i týmové spolupráci v časovém limitu a vyklouzněte ze spárů jihlavského vraha.
Úniková hra Hodina smrti - Unikneme.cz

Úniková hra Hodina smrti – Unikneme.cz

Úniková hra Disident

Postavit se proti utlačujícímu komunistickému režimu nemusí vždy přinést uznání a ocenění. Své o tom zjistíte po návštěvě únikové hry s příznačným názvem Disident. Nelítostný režim likviduje jakýkoli odpor, proto není náhoda, že se ocitáte v cele, která je součástí jedné z budov StB. Co bude následovat? Mučení? Nucená spolupráce? Výhrůžky? Nebo dokonce několikaleté odnětí svobody? Využijte nepozornosti příslušníků StB a pokuste se vyhnout všem těmto hrůzám a nástrahám komunistického režimu. Soustředěnost, spolupráce, rychlost a logické uvažování – to všechno se vám bude hodit, abyste úspěšně zvládli únikovou hru Disident, kterou pro vás připravuje tým Unikneme.cz v Jihlavě.
Úniková hra Disident - Unikneme.cz

Úniková hra Disident – Unikneme.cz

Téma třetí únikové místnosti je na vás!

Máte nápad? Podělte se s týmem Unikneme.cz – úniková hra Jihlava – a třeba právě vaše hra bude realizována. Autor vítězného námětu na únikovou hru bude odměněn slevovým voucherem na libovolnou únikovou hru od Unikneme.cz

Relevantní články

    None Found
  • Kerry

    Pokud chcete vytvořit vlastní únikovou místnost, mohu vám doporučit super- escape- room. com. Má vynikající kvalitu služeb za přijatelné ceny.