Využijte Youtube pro svůj byznys

YouTube pro Vás business

Řada lidí hledá stále nové možnosti reklamy, které by byly velmi efektivní, a zároveň levné. Přitom internet mnoho takových možností skutečně nabídne. Ideální je server Youtube.com, který určitě není třeba představovat.

Miliony uživatelů ho každý den využívají k tomu, aby si prohlédli videa z různých oblastí jejich zájmů, nebo se zkrátka jenom pobavili. A nahrání takového videa je přitom zcela zdarma, a o příliv diváků se nemusíte starat – pokud bude dostatečně zajímavé, přijdou sami. Vaše firma tak může být na očích bez toho, abyste za to něco platili.

Na videu rozhodně záleží

Netočte videa s cílem, aby to byla virální kampaň. Stejně se vám to nepovede. Natočte takové video, které bude zajímavé, a sami uvidíte, že lidé si ho budou sdílet. Chcete příklad? Potom se podívejte na video společnosti Volvo Trucks, ve kterém figuruje Jean Claude Van Damme. Toto video vidělo za týden 30 000 000 lidí a všichni tak zjistili, že společnost Volvo Trucks vyvinula nový systém řízení. A kolik oslovení tak široké masy stálo? Kromě natočení klipu ani korunu. Podobný úspěch sklízela třeba aplikace pro telefony, která měřila, do jaké výšky svůj přístroj vyhodíte. Zatímco videoprezentace této aplikace by nikoho nezaujala, lidé házející své drahé  iPhony do výšky zkrátka přitahovali nové a nové diváky.

Buďte originální, vtipní, nebo zajímaví

Ať už něco prodáváte, nebo nabízíte služby, nebo se zabýváte reklamou či online podnikáním, natočte o tom video. To by však nemělo být nudné. Místo obecného představení svého produktu natočte třeba jeho testování v extrémních podmínkách – a třeba i do úplného zničení, to mají lidi rádi. Stejně tak můžete své služby nabízet na neobvyklých místech, nebo vytvořit nekonvenční antikampaň proti něčemu naprosto běžnému. A lidé si toho všimnou, a každý kdo uvidí toto vaše video, uvidí i název vaší firmy. A to zdarma.

Relevantní články

    None Found