WebiTech.cz – průvodce online projekty

Webitech.cz

Internet se v dnešní době rozšiřuje neskutečnou rychlostí. Český portál Webitech.cz přináší svým čtenářům užitečné informace ze světa internetu a praktické tipy, jak využít internet a online nástroje ve svůj prospěch.

Tento projekt je určen pro všechny lidi, kteří se na internetu pohybují. Pro začínající online podnikatele, startupy a další. Vznik Webitechu se datuje k roku 2008, kdy vznikl jako testovací projekt a blog s praktickými tipy ze světa internetu. Postupně se však rozrostl v navštěvovaný zpravodaj právě ze světa internetu a dění kolem něj.

„Na původní verzi WebiTechu, dříve osobního blogu jsem nejdříve přinášel informace pro své kamarády a kolegy. Informace byli však užitečné nejen pro ně a proto si blog získával stále větší oblibu uživatelů. Proto jsem se rozhodl pro vznik tohoto projektu,“ úvadí zakladatel portálu Lukáš Rousek.

Proč se stát návštěvník Webitechu? Na portále naleznete více jak 600 originálních článků a tipů jak využívat online nástroje na internetu. Pravidelně také Webitech informuje o nových startupech, službách či projektech. Díky Webitechu tak budete neustále v obraze.

Relevantní články

    None Found